ETKİNLİK BAŞVURUSU

 

Etkinlik adı: Osman Bozdemirle Harmanbiş Süre: 90 dakika •
Etkinlik Kategori: Geleneksel Oyunlar ve Modern Drama •
İçerik:
Gösteri/Canlandırma/Sokak Oyunları/Yarışma/İmza/Söyleşi/Selfi


Osman Bozdemir’in ilk kitabı Harmanbiş’i elinize almışsanız, canlı ve kıpır kıpır oluşunu hissetmişsinizdir.9 kategoriden oluşan 99 oyunlu kitabın içeriğinden ve modern drama oyunlarından oluşturduğumuz etkinliğimizde aynı hareketliliğe sahip. Harmanbiş’le harika bir eğlence çıkardık çocuklar için.


Gösteri izlemeyeceksiniz. 90 dakika boyunca gösteriye biz öncülük edeceğiz, çocuklar sahne alacak. Müzikli oyunların yanısıra beden perküsyon hareketleri, ritim ve grup oyunlarıyla soluksuz geçecek programda meddah gösterisi ve büyüklerle küçükleri karşı karşıya getiren, eğlenceli, kahkahaya boğan yarışmalarda yer alıyor.


KİMLER KATILABİLİR?

Laf olsun diye değil gerçekten “içindeki çocuğu” yaşatan herkese hitap ediyoruz. İlkokul, Ortaokul, Lise ve bazı oyunlarımızla üniversiteliler kapsama alanımızda. Çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen anne ve babalar, öğrencileriyle çok iyi bir bağ kurmak isteyen öğretmenler için faydalı bir etkinlik. Hatta yönetici-personel diyaloğunu sıkılaştıracak kadar etkili olduğunu izleyince anlayacaksınız.

Sadece 1nci, 2 nci, 3 ncü, 4 ncü, 5nci, 6ncı ve 7nci sınıflar birarada / Sadece 8nci sınıflar / Sadece 9ncu ve 10uncu sınıflar / Sadece 11nci ve 12nci sınıflar / Sadece Üniversiteliler


Kapalı alanlarda 1.000 m2 altı için 6-15 yaş arası en fazla 1.000 kişiyle çok eğlenceli bir etkinlik öneriyoruz. Açık alanda herhangi bir sayı sınırlamamız yok.
ETKİNLİĞİN HEDEF KİTLESİ

 • A.V.M.’ler: Özel günler ve hafta sonu program oluşturmada.
 • Kamu Kurumları: Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, ve Belediyelerin tüm etkinliklerinde.
 • Eğitim Kurumları: Yıl içerisindeki okul içi ve dışındaki etkinliklerdeve yılsonu programlarıyla yaz kurslarında.
 • Üniversite: Yılboyu yaptıkları kulüp faaliyetleri ve kariyer etkinlikleri, soru&cevap programları, eğlenceler, kamplar ve yılsonu etkinlikleri.
 • İşletmeler: Aileler için motivasyon ve eğitim programlarında.


ETKİNLİKTE NELER VAR?

 • Meddah gösterisi
 • Tanışma Oyunları
 • Müzikli, Canlandırma,
  Ritim ve Beden Perküsyon Oyunları
 • Harmanbiş’ten oyunlar
 • Yarışma
 • Fotoğraf/İmza/Söyleşi


SİZİ ETKİNLİĞE NASIL HAZIRLIYORUZ?

Program öncesinde hazırlık ve tanıtım çalışmasında sizlere katkı sağlıyoruz.Sosyal medya hesaplarınızda, web sitenizde, SMS ve Whatsapp gruplarınızda, okul panolarında etkinlik tanıtımı için afiş, tanıtım videosu, web banner, branda, bilbord, clp tasarımlarının baskı, yayın ve dağıtımını yapmanız için ücretsiz gönderiyoruz.PROGRAM REZERVASYONUNU NASIL YAPACAKSINIZ? 

 1. Teklif alın.
 2. Kitap ücretini ödeyin.
 3. Program tarihi belirleyin.
 4. Kargoyu teslim alın. (Kitaplar)
 5. Etkinlik tanıtım dokümanlarını gönderelim.
 6. Eğlence günü planı yapalım


İYİ EĞLENCELER.NOT: Etkinlik öncesi size tanıtım için göndereceğimiz reklam materyalleri dışında (Afiş, Davetiye, Branda, Sosyal Medya Reklamları, Tanıtım Videosu) özel bir ürün istiyorsanız (Bilbord, Uçan balon, CLP, Araç giydirme, vb.) 0554 17 99 1 99 telefondan, whatsapp’tan ya da oyunistiyorum@harmanbis.com e-posta adresinden bize ulaşın.BAŞVURUNUZU ŞİMDİ YAPIN

Adınız, Soyadınız, Telefon numaranız, Firma/Kurum/Okul ve yer bilginiz, İsteklerinizi kısaca Mesaj bölümüne yazarak bize iletebilirsiniz.